Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keepers Of Eternity - Guild forum


    Základní info pro locky

    Enwe
    Enwe
    Guild Member


    Poèet pøíspìvkù : 20
    Join date : 17. 09. 10

    Základní info pro locky Empty Re: Základní info pro locky

    Příspěvek  Enwe Sat Dec 18, 2010 11:29 am

    Pod tlakem Inny :-) přidávám i Warloka v PVP. Je toto, co o něm vím. Tudíž, pokud se někde pletu tak mě prosím opravte, ať už konečně v aréně vyhraju :-)

    Talenty, glyphy ...
    Na všech serverech obsazují první příčky v arénách 2v2 i 3v3 kombinace deep affli + stromeček.
    Já osobně hraji za build destro/demo ... (0/18/53). Asi je to tím jak vidím, že z dotyčného vycákne 6K i více :-)))

    Základní info pro locky Warlockpvpbuil

    Glyphy:
    Glyph of Shadowflame
    Váš Shadowflame způsobí zpomalení cíle na 70% jeho pohybu.
    Glyph of Soul Link
    5% poškození, které dostanete, jde na aktivního peta! (společně se Soul Link je to tedy 25% !!!)
    Glyph of Conflagrate
    Použití kouzla Conflagrate neukončí DoTku Immolate (tiká po celou svoji standardní dobu)

    Gear:
    PVP je z velké části o resilenci!
    Resilience cap v PVP od patche 3.3.3 je 1414 = snížení Critu o 33%.
    Spell Hit Cap v PVP je 4-6%.
    Spell Penetrace je dobré mít tak 80 – 135 (to pak mají smůlu i palaši a mágové ve frost buble - Spell penetrace je proniknutí kouzel skrz soupeřovo resit).

    Gemy:
    Meta gem je celkem jasný - Chaotic Skyflare Diamond (+21 Critical rating a +3% větší damage z criticalů)
    Co se týče ostatních gemů tak je velmi výhodný Radiant Forest Emerald 10 Spell Penetration +8 Critical Strike či Shattered Forest Emerald 10 Spell Penetration +8 Haste. Pokud již máte doplňky Deadly Gladiator's Grimoire + Deadly Gladiator's Piercing Touch (či jejich Furious eqivalent), kde je dohromady 74 spell pene, tak máte kliku :-)
    Jinak to jde hrát i na gemy resilenci + stam.(6resil+9stam)

    Používejte Firestone. Ta 1% (192 crit) zvýšená damage z přímých kouzel vám může vytrhnout chlup z ... „rice“.

    Enchanty:
    Hlava: (Arcanum of the Savage Gladiator]: 30 stamina + 25 resilience rating, [Arcanum of Dominance]: 29 spell power + 20 resilience rating
    Ramena:Greater Inscription of the Gladiator]: 30 Stamina + 15 resilience rating [Inscription of Dominance]: 23 spell power + 15 resilience rating, +24SP +15 crit rating (Sons of Hodir repka)
    Cloak: +23 haste (Enchanting - Greater Speed) či +35 Spell Penetration (Enchant Cloak - Spell Piercing)
    Chest: +10 all stats (Enchanting - Powerful Stats)
    Bracers: +30 SP (Enchanting - Superior Spellpower)
    Gloves: +28 SP (Enchanting - Exceptional Spellpower ) či z Engu (Hand-Mounted Pyro Rocket)
    Belt: Extra socket (Blacksmithing - Eternal Belt Socket)
    Legs: [Earthen Leg Armor]: 28 stamina + 40 resilience rating.
    Jednoruční zbraň: +63SP (Enchanting - Mighty Spellpower)
    Boty: +15 stamina +rychlejší běhání (Enchanting - Tuskarr's Vitality)

    Pet:
    bez peta jste jen chodící terč !!!
    Já osobně bez Succuby ani ránu. Eliminujete totiž ty Rogue :-) Pozor na Feral druida je proti Seduction imunní! (Succuba používá svou zlatou schopnost Seduction v PvP. Pomocí
    níž okouzlí nějakého humanoida svým půvabem a ten se do ní na krátký čas zamiluje a není schopen žádné činnosti. Nicméně může kouzlit Soothing Kiss
    Pokud je Succuba napadená sešle Soothing Kiss a ten způsobí u nepřítele snížení
    pocitu ohrožení vůči ní, čímž Succuba dosáhne toho, že nepřítel začne útočit na
    někoho jiného. Pomocí talentu „Improved Succubus“ zvětšíte zranění Lash of Pain, množství
    redukce ohrožení Soothing Kissem a delší trvání zamilovanosti a neviditelnosti.)


    To co vám nemohu poradit jsou situace kdy co použít, je to velmi specifické. Rozhodně mi dělají problém dobří Warrioři (naštěstí jich není mnoho), DK-unholy. Taky PvP speclí Rogue. A někteří hunti. To pro mě pak většinou znamená běh od spirita :-))) Nicméně sám sebe chlácholím tím, že i skill na chcíp je třeba skilovat :-)

    Pozn.:
    poslední dobou si pohrávám s myšlenou jet PVP deep AFFLI, což mi asi bude chvíli dělat problém, ale ve výsledku by to mohlo hodit lepší arena rating. Pokud máte někdo s Affli v PVP zkušenosti, tak jsem jedno ucho.

      Právě je Sun May 19, 2024 6:49 pm