Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keepers Of Eternity - Guild forum


    DK tank talenty a buglé talenty

    Smradoch
    Smradoch
    Guild Member


    Poèet pøíspìvkù : 37
    Join date : 19. 07. 10

    DK tank talenty a buglé talenty Empty DK tank talenty a buglé talenty

    Příspěvek  Smradoch Fri Sep 24, 2010 12:09 pm

    Vzhledem k tomu, že mám DK tanka, rozhodl jsem se napsat několik základních informací

    V součastnosti na twinstaru registruji velmi pozitivní ohlasy co se týče Blood DK a Frost DK

    u Blood DK je to predevsím kvuli talentům "WIll of the necropolis" (pri 35% HP redukce dmg o 15%) "Vampiric Blood" (zvysi o 15% HP na 10 sekund, CD 1 minuta),"Spell Deflection" (vaše parry % je zaroven šancí na 45% redukci direct spellů)

    u Frost DK je to pak predevsim kvuli "Frigid dreadplate" (redukce melee hitu nepratel o 3%) , "improved frost presence" (redukce dmg navíc o 2%), "Unbreakabel armor" (zvysi ar o 25% na 20 sekund, cd 1 minuta) a "Guile of Gorefiend" (prodlouží dobu IF(redukce dmg o 50%) o 6 sekund)

    Osobně spíše preferuji Frost DK (i když má Blood DK více HP)

    Buglé talenty:

    Scent of Blood ( stačí pouze jeden bod, po aktivaci dostanete buff, který se nezkonzumuje pri hitu - idealni v kombinaci s 1H zbranemi)
    Blade Barrier - tato abilita je funkcni po aktivovaní (viz. můj post na buggenie ohledne aktivace)
    Improved Blood presence - jestlize jedete FROST DK, stačí mít v off talentech body v tomto talentu a po prehozeni talentu zpet do vasich frost talentu budete healovani jakoby jste tento talent měli


    MOJE DK talenty
    http://www.wowhead.com/talent#j0EoZhgxxVMIz0hbzhAo0xh:mToMV
    -dalsi uprava topicu možnáVery Happy

      Similar topics

      -

      Právě je Sun May 19, 2024 7:10 pm